شرکت تولید خودرو و صنعت خزر(سهامی خاص)

جزئیات خبر

فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبيعت، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی.
در سالی که گذشت با وجود موانع و مشکلات با یاری خداوند متعال و تلاش همکاران عزیز و پر تلاش توانستیم تهدیدها را به فرصت‌هایی بی نظیر مبدل سازیم.
نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر معظم انقلاب به‌ نام سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها"، نشان‌دهنده آن است که نگاه به جریان تولید ملی در کشور، به‌درستی و به‌شکلی اصولی راهبرد اصلی در مسیر توسعه محسوب می‌شود و راهکار رشد و پیشرفت اقتصادی جامعه از سوی رهبر معظم انقلاب، کسب جایگاه ممتاز در عرصه تولید کالای باکیفیت ایرانی با تکیه بر امکانات موجود در کشور و قابلیت حضور رقابتی در بازارهای مختلف داخلی و بین‌المللی است.
بی‌تردید چنین رویکردی حاکی از مسئولیت مهم و جایگاه بی‌بدیل فعالان، دست‌اندرکاران، مدیران و کارکنان عرصه تولید کشور و در رأس آن صنعت خودرو به‌عنوان یک صنعت پیشرو و بنیادین در کشور است تا با نقش‌آفرینی به‌ موقع و دلسوزانه، به وظیفه خود عمل کنند.
در پایان بار دیگر ضمن تبریک عید نوروز و آغاز سال نو،تبریک صمیمانه خود را تقدیم شما و خانواده محترمتان نموده و از پروردگار خواستارم که سلامتی را نصیب خانواده هایمان، دلخوشی را نصیب خانه‌هایمان و آرامش را نصیب دلهایمان گرداند.
 

نظرات 0