شرکت تولید خودرو و صنعت خزر(سهامی خاص)

جزئیات خبر

به منظور ارج نهادن و قدردانی از زحمات مجدانه کارگران پرتلاش شرکت خودرو سازی خزر، مراسم تجلیل از کارگران، به مناسبت هفته کار و کارگر در سالن کنفرانس ساختمان سریر برگزار شد.

 در این مراسم که با حضور مهندس امینی مدیر عامل و مدیران شرکت برگزار شد از کارگران نمونه با اهدای لوح به پاس زحمات و تلاش های ایشان تجلیل به عمل آمد.

مدیر عامل شرکت خودروسازی خزر، تلاش‌های کارکنان را در شرایط تحریم قابل تقدیر دانست و افزود: در شرایطی که سخت‌ترین نوع تحریم‌ها از سوی دشمنان نظام و انقلاب با هدف ضربه زدن به صنعت خودرو سازی تحمیل شد،نیروی انسانی متخصص این شرکت با توان و تلاش مضاعف چرخه عظیم تولید را به خوبی مدیریت کرد.

مهندس امینی کارگران را بازوان توانمند اقتصاد کشور خواند و گفت: توجه به تولید در چند سال گذشته همواره مدنظر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) بوده و نامگذاری سال‌های گذشته با عنوان جهش تولید، نشان از اهمیت تولید در نزد ایشان و تلاش برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دانست و کارگران عزیز هم نقش مهمی در  تحقق این شعارها داشته‌اند.

وی افزود: هر کسی در هر مسئولیتی که هست می‌تواند در تحقق شعار سال به خصوص تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی نقش مهمی داشته باشد و باید خود را مخاطب پیام مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) بداند.

در حاشیه این مراسم از دو کارگری که در زمینه کاهش هزینه پیشنهادهای خلاقانه و اجرای آن در شرکت داشتند نیز تقدیر بعمل آمد.

نظرات 0