شرکت تولید خودرو و صنعت خزر(سهامی خاص)

جزئیات خبر

بسم الله الرحمن الرحیم

روز ملی صنعت و معدن یادآور تلاش ها و مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر فعالان عرصه تولید در اقصی نقاط کشور است که با توان مضاعف و بهره برداری مناسب از فرصت ها جهت رشد و توسعه اقتصادی گام می نهند.

خانواده بزرگ خودروسازی کشور با تکیه بر توانمندی های مهم صنعتی و معدنی به عنوان اساسی ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی با همت والای خود، پرچم تولید را در سالی که مزین به نام «تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» است، برافراشته نگاه داشته‌اند.

صنعت خودروسازی خزر از ابتدای سال جاری با یک برنامه‌ریزی دقیق و فشرده و با اتکا به تلاش مضاعف کارکنان، تمام همت خود را بر افزایش تولید، با توجه به شرایط تحریمی متمرکز کرده است به‌ طوری‌ که در سه‌ ماهه نخست سال جاری در بخش‌ تولید و تجاریسازی خودرو در برخی از روزها رکورد جدیدی را ثبت نموده است.

بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن فرصتی است تا در پرتو منویات مقام معظم رهبری، سیاست های اقتصاد مقاومتی را چراغ راه خویش قرار داده و با همکاری و همراهی همه همکاران با حرکت جهادی و میدانی در راستای توسعه شرکت قدم برداریم.

در پایان اینجانب به پرسنل سخت‌کوش شرکت خودروسازی خزر که با تلاش شبانه‌روزی نقش مهم و اساسی در تحقق برنامه‌های تولیدی و توسعه‌ای دارند، تبریک عرض می‌کنم و آرزوی بهروزی، سلامتی و شادی روز افزون را برای ایشان و خانواده‌های گرامی‌شان دارم.

نظرات 0