شرکت تولید خودرو و صنعت خزر(سهامی خاص)

جزئیات خبر

به گزارش روابط عمومی، حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی دادستان شهرستان بابل ظهر امروز طی بازدید از شرکت خودروسازی خزر، اظهار کرد: تلاش برای تحقق شعار سال، رفع موانع و حمایت از تولید و بررسی مشکلات تولید کنندگان از اولویت‌های مهم دستگاه قضایی است.

دادستان شهرستان بابل گفت: قوه قضائیه حامی صنایع کشور است، مجموعه قضایی شهرستان بابل نیز با تمام ظرفیت خود از صنایع و تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند.

وی ضمن تشکر از مهندس امینی مدیرعامل شرکت خودروسازی، گفت: وی طی این ایام سخت تحریم توانست خودروسازی خزر را در مسیر رشد و توسعه قرار دهد و در چند ماه گذشته شاهد تغییر و تحولات زیادی از قبیل مرتفع شدن مشکل قطعات، کم کردن کسری خودرو‌ها و غیره در این شرکت شدیم. 

ملاکریمی با اشاره به هدف از بازدید از شرکت خودروسازی خزر، ضمن تشکر از کارگران و پرسنل زحمتکش این مجموعه خودروساز، تصریح کرد: آمدیم تا چالش‌هایی که این شرکت در مباحث حقوقی و قضائی دارد و از موانع تولید در این شرکت را بشنویم.  

دادستان بابل یادآور شد: قوه قضائیه حامی صنایع کشور است و برای رفع مشکلات و پشتیبانی از آن‌ها از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند، مجموعه قضایی شهرستان بابل نیز با تمام ظرفیت خود از صنایع و تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند.

نظرات 0