ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

توليد موتور بسيار كم مصرف براي محصولات آينده ايران خودرو

توليد موتور بسيار كم مصرف براي محصولات آينده ايران خودرو

عضو هيات مديره شركت ماهله آلمان با بيان اينكه همكاري ما با ايران خودرو در مسير پيشرفت و توسعه قرار دارد، گفت: يكي از پروژه هاي مشترك ايران خودرو و ماهله توليد يك نمونه پيشرانه ٣سيلندر است كه بسيار كم مصرف خواهد بود.

به گزارش ايكوپرس، مارتين برگر در نخستين نشست مشترك سازندگان پلتفرم جديد ايران خودرو اظهار كرد: افزايش استانداردهاي پيشرانه ها و رفتن به سمت هيبريدي ها پرهزينه است و به همين دليل از نمونه هاي ساده تر شروع كرديم. ضمن اينكه ماهله در بخش سي.ان. جي هم ما تجربيات زيادي دارد.

برگر در ادامه ضمن اشاره به پتانسيل هاي همكاري با ايران خودرو گفت: شركت ما در بخش پيشرانه  كنسرسيوم طراحي و توليد پلتفرم جديد ايران خودرو فعاليت مي كند و با توجه به پتانسيل هاي موجود اطمينان داريم كه اين همكاري چند مليتي نتيجه بسيار خوبي به همراه خواهد داشت.

وي افزود: مي دانيم كه در سالهاي آينده برقي سازي  و رانندگي اتوماتيك تا سال٢٠٣٠ و بعد از آن تقش مهمي در صنعت خودرو جهان خواهد داشت از اين رو بايد فناوري هايي را به كار بگيريم كه در سال ٢٠٣٠ شيب استفاده از پيشرانه هاي درون سوز كمتر شود. 

گفتني است، نخستين نشست مشترك سازندگان پلتفرم جديد ايران خودرو با حضور سازندگان طراز اول جهاني و بیش از 80 سازنده توانمند داخلي امروز چهارشنبه -سوم آبان- در شركت ساپكو برگزار شد.

آرشیو اخبار

Powered by mod LCA

اشتراک در خبرنامه